Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: WarRock K2 Network - GamersFirst

  1. #1

    Lightbulb WarRock K2 Network - GamersFirst

    Witam!
    Jako pierwszy swój post, chciałbym zadedykować hack WarRock K2 Network - GamersFirst.
    Niestety plik nie jest całkiem mego autorstwa, lecz może być rozpowszechniany w sieci.
    Mam nadzieje że Grupa SYSopów i Moderatorów, nie potraktuje tego jak NewBie.
    "Czy mogę być pewny, że znalazłem dobre pierwsze forum z możliwością publikowania swego talentu?"
    Na te pytanie odpowiem sobie w koszu lub post zostanie tutaj i zostanie uznany hack jako prawidłowo napisany program z biblioteką DLL*.
    Szkoda, że nie ma tu pod tematów gier, a w forum dużo funkcji nie działa same BBCode...
    Warlord Client Hook
    Możliwości są wielkie


    Plikom można zmienić nazwę, lecz musi być taka sama nazwa plików w DLL* i w pliku EXE* by pliki zgodnie współpracowały ze sobą.
    Uruchamianie:
    1. Uruchamiamy plik "Xpadder.exe" (Na win7/vista trzeba uruchomić "Xpadder.exe" jako Administrator)
    2. Uruchamiamy Laucher WarRock (injector autoamtycznie wykryje włączenie gry i załaduje potrzebną bibliotekę)
    3. Po lewej stronie okna gry pokazuje się nam Okno z opcjami (By wł/wył okno wciskamy insert)
    4. Po wejściu do gry uruchamiamy dowolne opcje jakie, które ułatwia nam grę.

    skan
    download


    Mile widziane komentarze i opinie, odpowiem na wszelkie pytania :)
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 12-08-2010 - 22:02

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    a gdzie kod zrodlowy?
    War, war never changes.

  3. Domyślnie

    Prosimy o kod źródłowy.

    Edit: Nieważne, to jakiś tani program do oszukiwania w grach.
    Zamykam.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 12-08-2010 - 22:03

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj