Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 16 z 16

Temat: rejestracja

  1. #11
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    Nie no studencik na ja do Ciebie to nic nie mam...
    Jesteś uczciwy Twoja sprawa - no ja akurat jestem całkowitym przeciwieństwem
    A nie wiem czy będziesz żył w karju pełnym uczciwych ludzi dopóki ja tu mieszkam:P

  2. #12
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    toronto
    Postów
    283

    Domyślnie

    poczekaj jeszcze troche to Cie wsadze (joke of course)
    dobra koniec OT jak cos to na PW

  3. Domyślnie

    ŻAL z takimi tekstami, SARS Cię sprowokował do tego żebyś uznał że bycie świętym (przestrzeganie prawa) to jakaś ujma - dla lamusów, a Ty SARS twierdzisz że jesteś recydywistą wiec Ci współczuje może kiedyś Cię wyleczą. EOT

  4. #14
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Postów
    94

    Domyślnie

    a możesz hedVB wkleić jakiś mój tekst z którego wynika, że jestem recydywistą ?

    Bycie nieuczciwym a bycie recydywistą to subtelna różnica ale podziwiam Twój tok myslenia

  5. Domyślnie

    Użyłem słowa recydywista aby podkreślić fakt że uważasz się za nie uczciwego i się tym chwalisz - no cóż, każdy ma swoje problemy, gorzej jak się o nich nie wie...
    Widzisz przynajmniej możesz kogoś podziwiać, do dobry omen - być może będą z Ciebie jeszcze ludzie...

  6. #16

    Domyślnie

    dobra dzięki za pomoc i sprzeczajcie sie dalej <lol2> ja tam nie mam nic oryginalnego i na razie nie zamierzam... z moim problemem sobie już poradziłem wiec tema zamykam... I takie tematy to możecie poruszać na forum onetu... bądź co bądź to forum o hackowaniu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Autor: 01-19-2008, 01:03
  2. Odpowiedzi: 10
    Autor: 01-09-2008, 21:35
  3. bezpieczna rejestracja prosze o pomoc
    By panki80 in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 11-29-2007, 11:10

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj