Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Jaki Visual C++ ?

  1. Domyślnie Jaki Visual C++ ?

    Witam jestem nowy. Niedawno sciagnolem ksiazke pt. "Elementarz hakera C++". Mam pytanie czy ktos wie jaka wersja Visual C++ jest tam wykorzystywana? Napewno nie jest 6.0 ani te wersje express

  2. #2

    Domyślnie

    Visual Visualowi równy
    Polecam 2005 pełną wersje

  3. Domyślnie

    Ale mi chodzi o to zeby byl dokladnie taki sam bo jestem poczatkujacy! Moge dac link do sciagniecie scanow z tej ksiazki zebyscie wiedzieli o co mi chodzi.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie rozumiem po co taki sam i nie rozumiem jak mamy zgadnąć skoro w tej ksiażce nie pisze (bo chyba nie pisze? Jak pisze i nie wiesz jaka to wersja to naprawde kiepsko z Tobą)

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pandemon Zobacz post
    Visual Visualowi równy
    Polecam 2005 pełną wersje
    formularze sie zmieniaja, opcje konfiguracji edytora / kompilatora tez a wiec taki poczatkujacy uzytkownik chcacy klikac z screenow moze miec problemy ...


  6. Domyślnie

    No fakt nie jest napisane. chodzi o to ze jak robie new/project to powinienem wybrac dalej MFC Aplication a tam takiego czegos niema! Tu zamieszczam link do ksiazki: C_Elementarz_hackera.pdf
    Ostatnio edytowane przez Stalker Kaczy : 04-06-2010 - 20:23

  7. #7
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    woj. Lubuskie. Dokładniej się nie da
    Postów
    405

    Domyślnie

    Jeśli mówimy o tej samej książce: Tam nie jest przypadkiem to pokazane na IDE Borlanda?
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

  8. Domyślnie

    Moze niemowimy o tym samym zamiescilem juz link do mojej ksiazki. To jest na 100% visual c++ microsoftu, sciagnijcie ta ksiazke z linku wyzej i zobaczycie co to jest! Prosze musze wiedziec jaka to wersja bo bez tego niezaczne! A niemam plyty do ksiazki i nigdzie jej niemoge znalezc!
    Ostatnio edytowane przez Stalker Kaczy : 04-07-2010 - 19:33

  9. Domyślnie

    Odswierzam UP

  10. Smile

    Może ciutkę stary temat, ale mógłbyś drogi kolego jeszcze raz dać ten skan? Link nie działa... Pracowałem na prawie każdej wersji Visuala, więc może twoją zagadkę rozwiążę. ^^

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj