Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Kurs c++ dla bardziej zawaansowanych.

  1. Domyślnie Kurs c++ dla bardziej zawaansowanych.

    Wiem juz co nie co o c++, ale chcialbym sie nauczyc czegos bardziej zawaansowanego np. napisac prota gre, czy program ktory robi cos pozytecznego. Narazie pisalem tylko aplikacje konsolowe w devcpp i troche w visual studio 2005. Mozecie mi polecic jakis kurs? Dla mnie najlepiej video!

  2. #2

  3. Domyślnie

    Wolalbym po polsku

  4. #4
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Masz jeszcze jakieś specjalne wymogi?
    Jak nie to przeczytaj "Od zera do gier kodera" - dalsza część jest m.in o tworzeniu prostych gier.

  5. Domyślnie

    Tak mam, wole cos bardziej pod nauke hakerstwa. Np. pisanie wirusow.

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stalker Kaczy Zobacz post
    Tak mam, wole cos bardziej pod nauke hakerstwa. Np. pisanie wirusow.
    krew mnie zalewa jak widze ludzi, porownujacych hacking do pierdol typu wirusy/trojany/wormy/keyloggery/wogole kradziez czegokolwiek, rownie dobrze mozesz ukrasc samochod i nazwac sie hakerem
    zaczales od dupy strony i jeszcze szybciej skonczysz.
    War, war never changes.

  7. Domyślnie

    Czyli co? Od czego zaczac?

  8. #8

    Domyślnie

    Przestępca to przestępca, a haker to ekspert i pasjonat. Prawdziwy haker ma na prawdę olbrzymią wiedzę, ale na pewno nie zdobywał jej specjalnie po to, by się włamywać. Hakerami są np. ludzie pracujący nad rozwojem Linuks, systemów GNU/Linuks, a ktoś, kto nie robi nic pożytecznego (zwłaszcza bo nie potrafi) i potrafi tylko się włamywać to dla mnie lamer i szkodnik.
    Jak interesuje cię pisanie gier
    Warsztat - Programowanie gier
    i spróbuj swoich sił na spoju.
    Sphere Online Judge (SPOJ)
    Ostatnio edytowane przez garbarz : 04-29-2010 - 16:56

  9. Domyślnie

    Nie interesuje mnie pisanie gier tylko wiedza na temat hakerstwa! Nie jestem jakims zlodziejem albo noobem ktory potrafi tylko grac w tibie! Mam na celu edukacje tylko potrzebuje zrodel!
    ps. Hakerstwo to nie tylko pisanie wirusow!

  10. #10

    Domyślnie

    to czytaj ksiazki o programowaniu w c++ i sam zauwazysz 'hacki' i mozliwosci. to nie kwestia ksiazki tylko twojej pomyslowosci i kreatywnosci.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj