Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Problem!!!

Domyślnie Problem!!!

Witam,

Nie wiem czy to dobry dział ale piszę jak zły to proszę o przeniesienie.

Nie wiem czy ktoś tutaj grał może kiedyś w Metina? otóż istnieją do niego prywatne serwery i ja właśnie w tej sprawie jest jeden chiński serwer który nie został jeszcze przetłumaczony na język polski właśnie staram się to zrobić ale mam problem dlatego że w pliku exe trzeba zmienić IP i PORT połączenia się z chińskim serwerem... użyłem do tego pliku exe z innego prywatnego serwera który da się uruchomić na polskiej wersji metina wszystko działa zmieniłem IP używają edytora Hex`u ale za nic w świecie nie mogę znaleźć portu wszystko byłoby ok gdyby ten chiński serwer stał na porcie 11002 a on jak na złość stoi na 11001 więc wrzucam ten plik i proszę was o pomoc jak by ktoś był wstanie zmienić ten port to ja i wielu polskich graczy bylibyśmy bardzo zadowoleni

Kod:
    http://www.speedyshare.com/188223161.html

Domyślnie

chciałeś napisać Ty i wielu innych złodziei a nie graczy.

Ciekawe czy byłbyś zadowolony jakbym ukradł Ci samochód i powiedział że to prywatny samochód - a nie kradziony, LOL

Z prawnego pk widzenia temat dot. przestępsta - modyfikacja oryginalnego pliku Metina jest niezgodna z umową licencyjną.

Domyślnie

Wiem że modyfikacja plików jakiejkolwiek gry jest zabroniona ale tu chodzi o spolszczenie... wielu graczy a nie złodziei bardzo ciężko radzi sobie z chińskim metinem my nic nie kradniemy robimy takiego jakby moda do tej gry tak samo jak się robi mody do GTA IV to jest ta sama filozofia chcemy grać po polsku a nie po chińsku co w tym złego?

Domyślnie

Neo997 no wiesz...co tzn prywatny server? )

A tak na marginesie - jak możesz grać w Metina jak jest WoW))

Domyślnie

szczerze mówiąc WoW jest dla mnie słaby ale nie o nim teraz mowa tak wiem co to znaczy prywatny serwer chodzi mi tylko o to żeby to było po polsku nic więcej nie chce

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

aw sht...
    dzieciaku, w wowie gra zaczyna sie od 60 lvla! to JEDYNY mmo godny poswiecenia czasu. nie ma tam ZADNYCH troli/dzieci, kazdy sam pyta czy ci pomoc w czyms. taki metin sie chowa, tworcy chcieli *chyba* isc w "realizm graficzny", a... no wiecie, jest jak jest
    malo tego jest go bardzo latwo podlaczyc do innego serwera, niestety to juz przekracza mozliwosci tworcow metina.
    War, war never changes.

Domyślnie

ja tam wole trochę metina nie ze względu na grafikę czy pomoc innych tylko dla tego że zrobiłem do tej gry mój pierwszy graficzny mod sami zobaczcie różnice :

Standard:

Kod:
    http://img175.imageshack.us/img175/7715/metinstandard1rg8.jpg
    High:

Kod:
    http://img10.imageshack.us/img10/5586/metinhigh2oh1.jpg
    A po drugie w WoWie trzeba płacić za miesiące gry tak samo jak w Age of Conan więc te gry nie za bardzo mi odpowiadają nie jestem bogaty nie mam na comiesięczne płacenie za grę...

Domyślnie

chcesz gotowca to daj wszsytkie pliki. exec jest zaszyfrowany i nie mam zamiaru tego odpakowywac, sprobuje ollym zlapac connect() i adres sockaddr->port.

Domyślnie

Cytat Napisał esp666 Zobacz post
    chcesz gotowca to daj wszsytkie pliki. exec jest zaszyfrowany i nie mam zamiaru tego odpakowywac, sprobuje ollym zlapac connect() i adres sockaddr->port.
    Z ollym się już bawiłem spokojnie zmieniam adres i port ale już nie o to chodzi w chińskim metinie są pliki root.epk i root.eix i w nich jest zapisany jakiś słownik nie wiem o co dokładnie chodzi ale wrzucę ci te dwa pliki ściągnij sobie normalnego polskiego metina (tylko go nie updatuj) wrzuć te dwa pliki do folderu pack i spróbuj uruchomić przez ten plik który wrzuciłem wcześniej wyskoczy błąd "LOGIN_FAILURE_WEB_BLOCK" nie wiem o co w tym dokładnie chodzi ale z tego co zrozumiałem to nie może się pokazać okna logowania bo blokuje go sieć? nie wiem moim zdanie trzeba odszyfrować te pliki root i coś w nich zmienić tak żeby te pliki były kompatybilne z polskim metinem. Aha jeszcze jedno jak bawiłem się ollym to udało mi się przekierować IP i PORT na tego chińskiego metina ale nie chciał się zalogować podejrzewam że jest to wina właśnie tych plików root bo w nich z tego co mi wiadomo są zapisane adresy, porty itp. serwerów...

PLIKI ROOT:

Kod:
    http://www.speedyshare.com/685767702.html
    POLSKI METIN:

Kod:
    http://dlcl.gfsrv.net/metin2/clients/pl/Downloader_Metin2_pl.exe
    CHIŃSKI METIN:

Kod:
    http://down.newlongju.cn/newsetup-20090201.exe

Domyślnie

Tak na marginesie - różnica jest - to co pokazałeś na tych 2 scr, ale jak mam być szczery to graficznie to nawet w połowie nie jest tak dobre jak WoW - pomijam już te biedne ikonki w Metinie:P wyglądające jak na Commodore 64
    WoWa nic nie przebije, próby LOTR, AoC, Warhammer to tylko próby trzymania poziomu a WoW z 2002 nadal najlepszy. Zresztą programiści Blizzardu są najlepsi co pokazują przez wiele lat.

A to, że nie jeseś bogaty - ja też nie jestem jakimś burżujem, ale co to jest 50zł/m-c ? nic.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania