Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: u kogo wykupić miejsce na reklamę?

javaman jest offline www.javainside.pl

Thumbs up u kogo wykupić miejsce na reklamę?

Poszukuję stron o dość dużej odwiedzalności, profil uzytkowników :
    wiek >20 lat, informatycy, ludzie związani zawodowo z informatyką, chętni do rozwijania umiejętności zawodowych.
    Chcę zamieścić banner swojej firmy ( banner będzie dotyczył szkoleń informatycznych ) , ale zależy mi na tym by trafił do odpowiedniej grupy docelowej.
    Możecie polecić mi jakieś strony?

maciek jest offline IT

Domyślnie

opublikuj nip i regon na stronie, bo bez tego to przypomina firme krzak
    Pozdrawiam

javaman jest offline www.javainside.pl

Domyślnie

ok. dziękuję, może masz rację. Nie publikowałem ze względu na to, że większość firm z którymi się spotkałem , nie publikowała - a według mojej teorii spisku to na pewno można coś z tymi danymi zrobić. Ale ok, opublikuję. A jak myślisz, czemu, kiedy nasza strona była czysta i przejrzysta, html z wstawkami html, to ludzie z reguly nie chcieli od nas nic kupić, a teraz jak zrobiliśmy takie jeżdząco migająco wybajerowane nie-wiadomo-co i tak naprawdę jest to znacznie mniej przejrzyste, to jakoś jest duzo większe zainteresowanie ? Bo jakoś mój mały móżdżek tego nie pojmuje... sprzedaje się lepiej jak jest większy bajzel i trudno coś znaleźć ale za to jest zrobione na pokaz ( od razu jakoś kojarzy mi się DODA ... a feeee )
    PS. @HEKKO. Zauważyłem na Waszej stronie, że uruchomiliście serwer CS. Zawsze mnie zastanawiało, jakie z tego mogą być korzyści? Wiadomo - niektórzy odpalają by sobie pograć z kumplami etc. Ale czasem takie serwery stawiają firmy maści wszelakiej (!) , pytanie tylko po co? Co z tego mają?
    Ostatnio edytowane przez javaman : 09-26-2008 - 02:35 Powód: zapomniałem o PeeSie

Domyślnie

Co maja z serwera CS? Sporo problemow - nie raz widzialem wlamy przez serwer CS'a wlasnie...

Co do reklamy - chcesz dotrzec do szerokiego grona - google. Ludzie szukajac szkolen beda dostawa min. link do Twojej strony. Ewentualnie jakis program partnerski - jest sporo firm ktore takie cos robia.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)