Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: zlecenia.przez.net

  1. #1
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    somewhere in time
    Postów
    510

    Domyślnie zlecenia.przez.net

    witam.
    troche malo wątkow w tym temacie więc polepsze troche statystyke
    do rzeczy.... znacie moze jakis inny portal przeznaczony zarabianiu przez internet....cos typu zlecenia.przez.net....
    jak mozna zarabiac pieniadze w internecie? ale od razu sie rozwijac.....np: ktos zleca wykonanie jakiejs strony czy grafiki....?
    dawajcie propozycje ....

  2. #2
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hej...
    w jakiś większych forach poświęconych webmasterce masz takie coś jak praca - gdzie się nieraz ogłaszają różne osoby które chcą żeby im szczelić stronkę - niestety przeważnie chodzi o profesjonalne strony i często warunkiem jest wydanie faktury - a co za tym idzie to chyba tłumaczyć nie muszę...

    niemniej jednak jest takie cos jak szkoła gdzie dużo osób poszukuje osoby która za 25 zł zrobi mu w html'u coś na zaliczenie

    a no i prezentacje dla studentów - wystarczy troszkę posiedzieć we flash'u - niezła przycinka na tum jest - i tu moja dobra rada dla ciebie zwróć uwagę na program swishmax - bardzo fajnie się tworzy prezentacje ma mnóstwo ułatwień - praktycznie zaczyna to być banalnie proste - wystarczy sie troszkę Action script nauczyć - dosłownie podstawy- można cuda robić...
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  3. #3

    Domyślnie ehire.pl

    Witam,

    Niedawno uruchomiliśmy ehire.pl - Portal Freelancerów. Zapraszam na stronę www.ehire.pl i na naszego bloga blog.ehire.pl . Nie chcę sie tutaj rozpisywać czym się różnimy i czemu jesteśmy lepsi, wejdźcie sami i się przekonajcie. Nie pobieramy żadnych opłat.

    Pozdrawiam,
    Adam Banaszak

  4. #4

    Domyślnie

    ta, mozna porobic za lizaka, ja sie bawie na zagranicznych, poki co zaczynam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał dixx Zobacz post
    ta, mozna porobic za lizaka, ja sie bawie na zagranicznych, poki co zaczynam
    No właśnie "robienie za lizaka" jak to ładnie nazwałeś, chcemy ograniczać do maksimum. Niestety jest to uzależnione od kultury zleceniodawców, która będzie się rozwijać w miarę rozwoju rynku freelance w Polsce... Trzeba troszeczkę czasu i cierpliwości na wyedukowanie zleceniodawców, że usługi profesjonalisty kosztują. Tymczasem życzę powodzenia za granicą, zajrzyj do nas czasem

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamb Zobacz post
    No właśnie "robienie za lizaka" jak to ładnie nazwałeś, chcemy ograniczać do maksimum. Niestety jest to uzależnione od kultury zleceniodawców, która będzie się rozwijać w miarę rozwoju rynku freelance w Polsce... Trzeba troszeczkę czasu i cierpliwości na wyedukowanie zleceniodawców, że usługi profesjonalisty kosztują. Tymczasem życzę powodzenia za granicą, zajrzyj do nas czasem
    Jeśli na takim poziomie jesteście, to ja podziękuję za taki interes...
    Zbliża się Trollmagedon...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja tam hobbystycznie wchodze na zlecenia.przez tylko po to, zeby w licytacji braly udzial normalne ceny Wiem, ze jak 50zl konkuruje z 3500zl to nikt mojej firmy nie wezmie, ale zauwazylam, ze coraz wiecej jest tam normalnych ludzi z normalnymi cenami i chcialabym poszerzyć tę falę.
    A normalne ceny to już inny szacunek klienta. Wtedy podpisuje się umowy, żeby właśnie nikt nikogo nie wykiwał.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tinana Zobacz post
    Ja tam hobbystycznie wchodze na zlecenia.przez tylko po to, zeby w licytacji braly udzial normalne ceny Wiem, ze jak 50zl konkuruje z 3500zl to nikt mojej firmy nie wezmie, ale zauwazylam, ze coraz wiecej jest tam normalnych ludzi z normalnymi cenami i chcialabym poszerzyć tę falę.
    A normalne ceny to już inny szacunek klienta. Wtedy podpisuje się umowy, żeby właśnie nikt nikogo nie wykiwał.
    Serio? Nie wiem skąd Ty mieszkasz ale zlecenia.przez.net nie działają od ponad roku.
    Zostali przejęci przez freelancer.com
    Głos racjonalny.

  9. Domyślnie

    Wiadomo że ludzie poleca na niską cenę, ale czy to będzie profesjonalnie zrobiona stronka mam co do tego sporo wątpliwości. Nikt szanujacy swoja pracę nie postawi strony za 5 dych, no bez jaj.

  10. Domyślnie

    Lipa tam jest ogólnie

Podobne wątki

  1. Hasło przez cmd.exe
    By northdakota in forum Hacking
    Odpowiedzi: 8
    Autor: 03-19-2007, 18:56
  2. kasa przez net ??
    By petit2 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-25-2007, 16:41
  3. jak wlamac sie do liveboxa przez WI-FI
    By gemiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 10
    Autor: 02-12-2007, 08:16
  4. net share i potwierdzenie
    By intruz in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 12-27-2006, 20:24

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj