Otwarcie serwisu HACK.pl

Po wielu tygodniach sumiennych przygotowań oddajemy Państwu serwis poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Redakcję serwisu tworzy grupa młodych, kreatywnych osób najwyższej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa IT. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej, w pełni profesjonalnej platformy informacyjnej.

Mamy nadzieję, że codziennie aktualizowane doniesienia z kraju i ze świata, liczne felietony, publikacje, wywiady, baza artykułów, baza prac naukowych oraz inne materiały z zakresu bezpieczeństwa IT spowodują że serwis ten stanie się źródłem informacji dla szerokiej grupy czytelników a w szczególności menadżerów IT, administratorów sieci, integratorów systemów zabezpieczeń jak również pracowników Instytucji Rządowych.

Dołożymy wszelkich starań aby publikowane w portalu materiały były na możliwie najwyższym poziomie, oferując w pełni profesjonalną i dogłębną analizę rozległej tematyki bezpieczeństwa IT.

Jednocześnie informujemy, że nie poprzestaniemy na obecnej formule portalu i zamierzamy stale ulepszać i rozbudowywać portal o nową funkcjonalność. Wkrótce dostępny dla Państwa będzie moduł Giełdy pracy, którym umożliwimy umieszczanie ofert oraz ogłoszeń pracy w branży IT.

Mamy nadzieję, że serwis HACK.pl spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem.

Redakcja HACK.pl

Realizacja: SIPLEX Studio